Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Technical i Digital Media Specialist dla Mercedes Benz w Maastricht (Holandia)

Pomoc przez całą dobę – Mercedes Benz jesteśmy dla klientów do dyspozycji przez 24 godziny na dobe! Centrum Pomocy klienta w Maastricht (CAC) jest centralnym punktem kontaktowym w Europie dla klientów renomowanej grupy motoryzacyjnej. Ponad 25 różnych narodowości wzbogacają firmę, która stoi za jakość najlepszej usługi.

Jobbeschreibung

"Connect Me" - Nie zawsze najlepszym połączeniem jest droga. Mercedes connect me połączy klientów z samochodem i samochód ze wszystkim, co dla klientów ważne. Staną się częścią inteligentnej sieci. Aby tak się stało, potrzeba jedynie samochodu marki Mercedes-Benz. Nasze usługi łącznościowe jeszcze bardziej zacieśnią więź z autem, czyniąc jego obsługę jeszcze bardziej intuicyjną.

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń z zapytaniem o problemach techniczych
  • Identyfikacja problemów, które mogą byc realizowne przez procesy CAC
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemy według zdefiniowanych problemów
  • Zglaszanie problemów niezdefiniowane do wyższych dzialów
  • Udziału w konfiguracji i dalszego rozwoju problemów
  • Badanie satysfakcji klienta
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania naszego Kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności pisania i bardzo dobra gramatyka
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne
  • Zaawansowane umiejętności w zakresie obsługi klienta i rozwiązywania problemów
  • Silna identyfikacja z organizacją Mercedes
  • Znajomość technologii sieciowych
  • Biegłe zrozumienie relacji między procesami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

My oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym, profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość kariery oraz profesjonalne szkoleńia przez naszych trenerów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 2236 Euro brutto + premia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT
  • Zbiorowe ubezpieczenie zdrowotne po obniżonych cenach
  • Ubezpieczenie emerytalne

Dołącz do nas! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz list motywacyjny!
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zwoń pod numer 0031 238 000 102.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez YoungCapital dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
AHS, Andere, BHS/ BMS
Standort
Maastricht
Jobart
Abendjob, Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
Reparatur / Instandhaltung / Montage, Projektmanagement, Kundenservice
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Ja
Sprachkenntnisse
Deutsch

Bundesweit | Instandhaltung Jobs | Kundenservice Jobs | Projektmanagement Jobs | Abendjob | Vollzeitstelle | AHS | Andere | BHS/ BMS