Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Junior/ Mid Golang Developer in Salzburg

Linux (nice to have) Git (nice to have) Docker (junior) REST API (junior) API (junior) Golang (junior) Go (junior) GoOnline to Software House,  to międzynarodowy software house  który oferuje pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji webowych i mobilnych. Naszą pasją jest przekształcanie pomysłów w produkty cyfrowe, które zmieniają codzienne życie biznesów i ludzi. Poszukujemy Junior/Mid Backend Go /Golang Developera do współpracy przy tworzeniu API do aplikacji webowych i mobilnych.Proponujemy długotrwałą współpracę w elastycznie zarządzanym środowisku - Agile Scrum. Praca w 100% zdalna. Zadania:Wykonywanie warstwy backend dla złożonych aplikacji webowych i mobilnychTworzenie microservices przy użyciu Golang, NATS, RedisKomunikacja

4 - 40 Stunden pro Woche

Jobbeschreibung

Linux (nice to have)
Git (nice to have)
Docker (junior)
REST API (junior)
API (junior)
Golang (junior)
Go (junior)
GoOnline to Software House,  to międzynarodowy software house  który oferuje pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji webowych i mobilnych. Naszą pasją jest przekształcanie pomysłów w produkty cyfrowe, które zmieniają codzienne życie biznesów i ludzi.

Poszukujemy Junior/Mid Backend Go /Golang Developera do współpracy przy tworzeniu API do aplikacji webowych i mobilnych.
Proponujemy długotrwałą współpracę w elastycznie zarządzanym środowisku - Agile Scrum.

Praca w 100% zdalna.

Zadania:

  • Wykonywanie warstwy backend dla złożonych aplikacji webowych i mobilnych
  • Tworzenie microservices przy użyciu Golang, NATS, Redis
  • Komunikacja z warstwa frontend oraz Db celem zapewnienia wydajnego przesyłu danych
  • Dobór narzędzi i technik developerskich do potrzeb projektowych
  • Tworzenie reużywalnych komponentów w porozumieniu z architektem projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie standardów technologicznych

Oczekiwania:

  • Minimum 1-letnie doświadczenie w tworzeniu API przy użyciu języka Golang

Komercyjna znajomość potwierdzona praktycznym stosowaniem:

  •  tworzenia REST API
  •  platform kontenerowych np. Docker,
  •  pracy w oparciu o GIT, Scrum
  • testow (unit, e2e, integracyjnych)
  •  OAuth 2.0
  • protokołu http
  • podstaw systemu Linux
  • znajomość języka angielskiego umożlwiającą komunikację techniczną z dostawcami oraz pracę w oparciu o dokumentację techniczną

Umiejętności:

  • Dobra organizacja i planownaie pracy celem efektywnej realizajci zadań
  • Szybka analiza informacji pochodzących z wielu źródeł celem wyciągania wniosków
  • Sprawna praca zespołowa

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
Andere
Standort
Salzburg
Arbeitsstunden pro Woche
4 - 40
Jobart
Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
Verkauf / Retail
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein
Sprachkenntnisse
Deutsch

Salzburg | Verkauf Jobs | Vollzeitstelle | Andere