Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Junior Frontend Developer in Salzburg

4 - 40 Stunden pro Woche

Jobbeschreibung

UI (nice to have)
SQL (junior)
SVN (junior)
Git (junior)
CSS (junior)
HTML (junior)
REST (junior)
JavaScript (regular)
React (regular)
Vue.js (regular)
Tutore jest jednym z liderów w branży edukacyjnej, świadczącym usługi online dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest dostarczenie możliwie najlepszych usług z wykorzystaniem własnej platformy edukacyjnej. Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzył/a innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Odpowiedzialny będziesz za rozwój nowych funkcjonalności i na co dzień będziesz pracować blisko z Właścicielem Produktu, zespołem UX/UI oraz wewnętrznym zespołem IT.  Dajemy swobodę działania oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań organizacyjnych i technicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Junior Frontend Developer

  • Współtworzenie nowoczesnej platformy edukacyjnej
  • Współpraca z projektantami UX/UI
  • Współpraca z deweloperami back-end
  • Projektowanie, implementowanie, testowanie, dokumentowanie zmian
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość framework’ów VUE.JS i/lub REACT
  • Pierwsze doświadczenie w kompleksowych projektach wykorzystujących VUE.js (lub REACT) i usługi REST
  • Znajomość technologii webowych (m.in.: HTML, JavaScript, CSS)
  • Doświadczenie w obsłudze systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • Znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie

Mile widziane:

  • Znajomość Typescript
  • Znajomość Vuetify
  • Biegła znajomość angielskiego

Oferujemy

  • Innowacyjne projekty dające szanse rozwoju
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura zlokalizowanego w Łodzi
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Płaska struktura organizacyjna i koleżeńska atmosfera

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
Andere
Standort
Salzburg
Arbeitsstunden pro Woche
4 - 40
Jobart
Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
Verkauf / Retail
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein
Sprachkenntnisse
Deutsch

Salzburg | Verkauf Jobs | Vollzeitstelle | Andere