Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Junior Big Data Developer in Salzburg

Hadoop (junior) ETL (junior) SQL (junior) Spark (junior) Python (junior) Projekt dla klienta z branży finansowej. Możliwość rozwoju kompetencji dzięki pracy w zwinnych zespołach skupiających ekspertów obszarów Big Data, Hurtowni Danych, Data Science oraz biznesowychTwoja rola w zespole:rozwój i utrzymanie bankowej hurtowni danych przetwarzającej codziennie ogromne ilości danych z wielu źródeł;tworzenie dokumentacji technicznej;utrzymywanie tworzonego rozwiązania;współpraca w ramach zespołu agilowego.Oczekiwania:1-3 lata w pracy w obszarach związanych z przetwarzaniem danych ETL, z użyciem rozwiązań Open-Source;programowanie w językach Python;znajomość:technologii Big Data, w szczególności: Spark, HDFS,narzędzi CI/CD (Gitlab/Github),SQL i re

4 - 40 Stunden pro Woche

Jobbeschreibung

Hadoop (junior)
ETL (junior)
SQL (junior)
Spark (junior)
Python (junior)
Projekt dla klienta z branży finansowej. Możliwość rozwoju kompetencji dzięki pracy w zwinnych zespołach skupiających ekspertów obszarów Big Data, Hurtowni Danych, Data Science oraz biznesowych

Twoja rola w zespole:
  • rozwój i utrzymanie bankowej hurtowni danych przetwarzającej codziennie ogromne ilości danych z wielu źródeł;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • utrzymywanie tworzonego rozwiązania;
  • współpraca w ramach zespołu agilowego.

Oczekiwania:
  • 1-3 lata w pracy w obszarach związanych z przetwarzaniem danych ETL, z użyciem rozwiązań Open-Source;
  • programowanie w językach Python;
  • znajomość:
    • technologii Big Data, w szczególności: Spark, HDFS,
    • narzędzi CI/CD (Gitlab/Github),
    • SQL i relacyjnych bazy danych,
    • systemu Linux;
  • doświadczenie:
    • w implementacji rozwiązań zapewniających wysoką jakość i szybkość przetwarzania danych,
    • w tworzeniu krytycznych procesów zasileń i zapytań na platformie Hadoop;
  • chęć uczenia się i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w zakresie nowoczesnej architektury Big Data oraz budowy nowoczesnych hurtowni danych;
  • kreatywność i jasna komunikacja podczas rozwiązywania skomplikowanych technologicznie problemów.

Mile widziana znajomość:
  • Data Vault
  • Apache Airflow,
  • Kafka (potencjalny rozwój),
  • budowy rozwiązań Data na platformach Cloud: GCP, Azure (potencjalny rozwój).

Co zyskujesz dołączając do Bluesoft:
  • szansę na rozwój w różnorodnych projektach IT;
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu;
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie;
  • elastyczny czas pracy – “ranny ptaszek” zaczyna o godz. 7:00, “nocna sowa” o 12:00;
  • zespołowe lekcje języka angielskiego;
  • Biblioteka Wiedzy;
  • okazję do wspólnej rywalizacji – bierzemy udział w konkursach w obszarze Machine Learning, takich jak DeepRacer;
  • kartę Multisport i ubezpieczenie medyczne;
  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym.

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
Andere
Standort
Salzburg
Arbeitsstunden pro Woche
4 - 40
Jobart
Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
Verkauf / Retail
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein
Sprachkenntnisse
Deutsch

Salzburg | Verkauf Jobs | Vollzeitstelle | Andere