Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Junior Troubleshooter in Salzburg

4 - 40 Stunden pro Woche

Jobbeschreibung

Testing (junior)
Databases (junior)
C# (junior)

Trochę o nas:

  • Tworzymy uznane na świecie oprogramowanie do zarządzania metadanymi baz danych
  • Jesteśmy firmą produktową. Rozwijamy i sprzedajemy własną aplikację. Z zyskiem
  • Mamy ponad 1000 klientów, głównie w Stanach i UK, a wśród nich takie marki jak Disney, LA Clippers, Fujitsu, Intel, the U.S. Department of the Treasury i dużo więcej
  • Nasi klienci wysoko oceniają nasz produkt: 4,6 na Gartner Peer Insights i 4,8 na Capterra
  • Jeden z naszych klientów napisał: “To oprogramowanie ma wszystko co zostało mi obiecane i nawet więcej” - co doskonale oddaje naszą filozofię działania
  • Jesteśmy 30-osobowym zespołem z Polski i USA. Pracujemy w 100% zdalnie

Trochę o roli Junior Troubleshooter w Dataedo:

Szukamy osoby, która dołączy do zespołu Metadata, aby utrzymywać i rozwijać konektory do baz danych. Będziesz odpowiadać za ich jakość poprzez testowanie i zgłaszanie potrzebnych usprawnień. Do Twoich zadań będzie należało również diagnozowanie problemów u klientów i rozwiązywanie ich wraz z zespołem deweloperskim. Nie będziesz pracować bezpośrednio z klientem, Twoja rola to kolejna linia wsparcia technicznego. Jeśli lubisz rozgryzać problemy, robić research i pracować z danymi to jest to zdecydowanie coś dla Ciebie!

Jako Junior Troubleshooter będziesz:

  • Dbać o utrzymanie i rozwój konektorów do różnych źródeł danych (SQL Server, Postgres, MySQL, Oracle i wiele innych)
  • Rozwiązywać problemy klientów (jako III linia wsparcia technicznego)
  • Testować konektory

Jesteś Idealnym kandydatem/idealną kandydatką, jeśli:

  • Sprawnie poruszasz się wśród zagadnień z obszaru baz danych
  • Znasz C# (na poziomie podstawowym)
  • Potrafisz diagnozować i rozwiązywać problemy techniczne
  • Masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • 100% praca zdalna - nie mamy planów powrotu do biura
  • Elastyczny czas pracy - i to taki naprawdę
  • Wynagrodzenie: 6,000 - 8,000 PLN netto na fakturze (B2B, pakiet dni wolnych), 5,000 – 6,600 PLN brutto na umowie o pracę
  • Dajemy potrzebny sprzęt - laptop, monitor, dodatkowe akcesoria
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (100% finansowana przez firmę), karta Multisport, home office bonus, budżet edukacyjny
  • Spotkania integracyjne – w ciągu roku nie brakuje okazji, aby spotkać się na żywo (workation dwa razy w roku, Christmas Party), ale jeśli masz ochotę, codziennie porozmawiasz z zespołem online w wirtualnej "Kuchni," dołączysz na firmowy Update Meeting i zdalną integrację
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji - doświadczony zespół developerski, regularne 1:1 z managerem oraz szkolenia i plan rozwoju dopasowane do Twoich potrzeb
  • Szansę dołączenia do rosnącego startupu działającego w obszarze data – Twoja kariera szybko rozwinie się razem z nami!

  Jak wygląda proces rekrutacji?

Zadanie praktyczne
– mamy dla Ciebie ciekawy problem do rozwiązania

Sprawdź, czy właśnie z takimi zadaniami chcesz się mierzyć  w codziennej pracy, a jeśli tak wpisz swoje rozwiązanie w formularzu aplikacyjnym.

Rozmowa rekrutacyjna online
– zaprosimy Cię na rozmowę z naszym zespołem deweloperskim i HR – dla nas to okazja, aby jeszcze lepiej ocenić Twoje doświadczenie i kompetencje, a dla Ciebie  szansa na poznanie lepiej Dataedo.

Finalna decyzja/oferta
- gratulujemy i zapraszamy na pokład Dataedo! A później na krótką rozmowę, aby omówić szczegóły dot. współpracy. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza decyzja, wrócimy do Ciebie z feedbackiem.

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
Andere
Standort
Salzburg
Arbeitsstunden pro Woche
4 - 40
Jobart
Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
Verkauf / Retail
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein
Sprachkenntnisse
Deutsch

Salzburg | Verkauf Jobs | Vollzeitstelle | Andere