Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

STORE MANAGEMENT PROGRAMME in dobra

Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą... elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklep... i dwie centrale – jedną w D...

Jobbeschreibung

Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilka elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklepów i dwie centrale – jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamy ponad 17.000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniają najwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach. Dzięki temu, w naszej firmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowe wyzwania.

ZADANIA

  • Oferujemy unikalny program szkoleniowy, który przygotuje Cię do pracy na stanowisku kierownika sklepu w jednym z salonów P&C na terenie Polski
  • Faza 1: Intensywne szkolenie praktyczne w dwóch sklepach naszej sieci w Polsce oraz szkolenie teoreteczne w centrali w Wiedniu
  • Faza 2: Objęcie stanowiska wyższego szczebla – kierownika działu sprzedaży z zadaniami w zakresie kierowania i rozwoju zasobów ludzkich, kontroli i podnoszenia wydajności sprzedaży, kontroli oferty sprzedażowej i visual merchandisingu
  • Ponadto: Oferujemy różnorodne szkolenia oraz indywidualne wsparcie i pomoc naszego zespołu sprzedaży i HR
  • Po pozytywnym zakończeniu programu bezpośrednie zatrudnienie na stanowisku kierownika sklepu w naszej firmie

WYMAGANIA

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, idealnie w branży odzieżowej, FMCG lub sektorze usługowym
  • Zamiłowanie do mody i wyczucie stylu
  • Zorientowanie na klienta i jakość obsługi
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa i nastawienie na działanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Otwartość na podjęcie pracy w sklepach P&C na terenie Polski

CO OFERUJEMY

  • Osobiste i profesjonalne doskonalenie zawodowe wsparte profesjonalymi szkoleniami
  • Indywidualny plan kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski

LOKALIZACJA Polska │ FORMA ZATRUDNIENIA pełny etat │ OSOBA KONTAKTOWA Monika Pupel, Human Resources │ KONTAKT

Dowiedz się więcej

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Standort
dobra
Tätigkeitsbereich
Verkauf / Retail
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein