Leider ist diese Job-Anzeige nicht mehr aktiv

Rozpocznij twoja kariere jako Sales Account Manager w Pradze

Szukasz wyzwań? Chcesz rozwijać swój potencjał zawodowy? Szukasz nowoczesnego i zarazem stabilnego pracodawcy? Ta możliwość jest doskonałą okazją, aby rozpocząć karierę za granicą ,w jednej z najbardziej znanych międzynarodowych firm na świecie . To cenny krok w Twojej karierze !

Jobbeschreibung

Innowacje stanowią dla nas kluczowy czynnik wzrostu produktywności. Do budowy innowacyjnych rozwiązań firma wykorzystuje zarówno własny potencjał, jak i przejęcia innych firm technologicznych. Dzięki licznym wykwalifikowanym specjalistom z całego świata większość produktów powstaje wewnątrz firmy. Przedsiębiorstwo przeznacza niemal 6 mld dolarów rocznie na działania badawczo-rozwojowe, dzięki czemu ponad 20 tys. zatrudnionych w firmie inżynierów nie tylko opracowuje nowe produkty, ale także rozwija całkowicie nowe technologie.

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • Identyfikacja i pozyskiwanie danych osób decyzyjnych u potencjalnych klientów
  • Generowanie leadów poprzez aktywny kontakt z potencjalnymi klientami
  • Identyfikacja potrzeb potencjalnych klientów zgłaszających się do nas
  • Opieka nad istniejącymi klientami, dbanie o relacje z klientami
  • Wsparcie sprzedaży podczas wyjazdów służbowych do klientów
  • Raportowanie do przełożonego
Czego oczekujemy?

  • Doskonałe kompetencje interpersonalne: komunikatywność, przebojowość, otwarcie na ludzi i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z nimi
  • Poprawne posługiwanie się językiem polskim
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, nastawienie na realizację celów oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office
  • Pasja do innowacji, chęć jej promowania i wprowadzania do rzeczywistości
Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (bilet lotniczy, transfer z lotniska, hotel...)
  • Możliwość Kariery oraz profesjonalne szkoleńia przez naszych trenerów
  • Praca w wygodnym, nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • Extra korzyści - dostęp do karty sportowej, strefa relaksu w biurze i wiele więcej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT
Dołącz do nas! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz list motywacyjny!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zwoń pod numer 0031 238 000 102.

Extra Informationen

Status
Inaktiv
Ausbildungsniveau
Andere, BHS/ BMS, Universität/ Hochschule
Standort
Pełny etat
Jobart
Abendjob, Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
IT / Software-Entwicklung / Programmierung, Sales / Vertrieb
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Ja
Sprachkenntnisse
Deutsch

IT Jobs | Vertrieb Jobs | Abendjob | Vollzeitstelle | Andere | BHS/ BMS | Universität/ Hochschule