Leider ist die Stellenanzeige nicht mehr aktiv

Würdest du gerne eine Benachrichtigung erhalten, falls wir ähnliche Stellenanzeigen wie diese haben? Registriere dich und erhalte speziell für dich ausgewählte Stellenanzeigen in deinem Postfach!

Kostenlos anmelden

Rozpocznij twoja kariere jako Sales Account Manager w Pradze

Ausland | IT / Software-Entwicklung / Programmierung | Sales / Vertrieb | Abendjob | Vollzeitstelle | Andere | BHS/ BMS | Universität/ Hochschule

Szukasz wyzwań? Chcesz rozwijać swój potencjał zawodowy? Szukasz nowoczesnego i zarazem stabilnego pracodawcy? Ta możliwość jest doskonałą okazją, aby rozpocząć karierę za granicą ,w jednej z najbardziej znanych międzynarodowych firm na świecie . To cenny krok w Twojej karierze !

Jobbeschreibung

Innowacje stanowią dla nas kluczowy czynnik wzrostu produktywności. Do budowy innowacyjnych rozwiązań firma wykorzystuje zarówno własny potencjał, jak i przejęcia innych firm technologicznych. Dzięki licznym wykwalifikowanym specjalistom z całego świata większość produktów powstaje wewnątrz firmy. Przedsiębiorstwo przeznacza niemal 6 mld dolarów rocznie na działania badawczo-rozwojowe, dzięki czemu ponad 20 tys. zatrudnionych w firmie inżynierów nie tylko opracowuje nowe produkty, ale także rozwija całkowicie nowe technologie.

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • Identyfikacja i pozyskiwanie danych osób decyzyjnych u potencjalnych klientów
  • Generowanie leadów poprzez aktywny kontakt z potencjalnymi klientami
  • Identyfikacja potrzeb potencjalnych klientów zgłaszających się do nas
  • Opieka nad istniejącymi klientami, dbanie o relacje z klientami
  • Wsparcie sprzedaży podczas wyjazdów służbowych do klientów
  • Raportowanie do przełożonego
Czego oczekujemy?

  • Doskonałe kompetencje interpersonalne: komunikatywność, przebojowość, otwarcie na ludzi i umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z nimi
  • Poprawne posługiwanie się językiem polskim
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, nastawienie na realizację celów oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office
  • Pasja do innowacji, chęć jej promowania i wprowadzania do rzeczywistości
Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (bilet lotniczy, transfer z lotniska, hotel...)
  • Możliwość Kariery oraz profesjonalne szkoleńia przez naszych trenerów
  • Praca w wygodnym, nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • Extra korzyści - dostęp do karty sportowej, strefa relaksu w biurze i wiele więcej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT
Dołącz do nas! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz list motywacyjny!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zwoń pod numer 0031 238 000 102.

Mehr Informationen

Einsatzort
Pełny etat, Ausland
Jobart
Abendjob, Vollzeitstelle
Tätigkeitsbereich
IT / Software-Entwicklung / Programmierung, Sales / Vertrieb
Ausbildungsniveau
Andere, BHS/ BMS, Universität/ Hochschule
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Anschreiben
Ja